Tablice pamiątkowe z mosiądzu czy z pleksi

Jaki szyld na drzwi
22 grudnia 2014
Ciekawe szyldy do oznaczenia toalet – inspiracje
11 lutego 2015
Pokaż wszystkie

Tablice pamiątkowe z mosiądzu czy z pleksi

Zastanawiasz się jaką tablicę zamówić: pamiątkową z mosiądzu czy pamiątkową z pleksi. Albo może nic innego nie przychodzi ci do głowy, jak tylko masywne i drogie tablice odlewane. Chcesz uzyskać ciekawy efekt, nie wydając przy tym dużych kwot. Mamy dla ciebie świetną alternatywę dla tablic pamiątkowych z mosiądzu. Chcesz się dowiedzieć więcej przeczytaj poniższy artykuł.

Tablice pamiątkowe z mosiądzu to koszt dwukrotnie wyższy od tablicy pamiątkowej ze sklejki – biorąc pod uwagę najprostszy projekt. Tablica ze sklejki w kształcie orła kosztuje 300 zł, a najprostsza tablica z mosiądzu od 600 zł. Mosiądz, marmur to materiały bardzo drogie, same litery kosztują od 20 zł wzwyż.

Zobacz ceny naszych tablic pamiątkowych»

Tablice pamiątkowe z pleksi są nowoczesne, można je łączyć z dowolnym materiałem, od laminatu, pod drewno – dzięki temu zyskują oryginalny wygląd. Mogą mieć różne kształty, najbardziej zaskakujące – odchodzimy od standardowego kwadratu i prostokąta. Mają wyraziste kolory, nie kojarzą się jak tablice pamiątkowe z mosiądzu z nagrobkami. Są bardzo eleganckie, mają nowoczesny design i co najważniejsze przykuwają uwagę.

Jeśli podobają ci się nasze tablice pamiątkowe zleć nam ich wykonanie»

tablice-pamiatkowe-z-pleksi-tablice-z-mosiadzu